Про проект


     Київська область увійшла в першу десятку областей України, що взяли участь у проекті «Шкільна академія підприємництва».
    Партнерський договір про реалізацію проекту був підписаний Центром Розвитку Освіти (Республіка Польща) та Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти (Україна) 3 серпня 2012 року.
     Підставою для ініціації проекту є загальноєвропейські рекомендації щодо ціложиттєвої освіти, у яких сьома ключова життєва компетентність – ініціативність та підприємливість як здатність особи втілювати ідеї у життя. Ця компетентність охоплює творчість, інноваційність, здатність іти на ризик, а також уміння планувати заходи та здійснювати їх для досягнення поставлених цілей.
    Проект виконується за фінансової підтримки Міністерства Закордонних Справ Республіки Польщі у межах програми закордонної допомоги у 2012 р.
   Реалізація проекту у Київській області передбачає створення у 10  загальноосвітніх навчальних закладах клубів підприємництва для старшокласників. Одним із пілотних закладів, які беруть участь в проекті є Славутицький ліцей. Робота клубів буде спрямована на розвиток економічних компетенцій учнів.
    Метою проекту є розвиток у учнів і вчителів культури підприємництва та необхідних компетентностей для досягнення успіху в бізнесі або професійній кар'єрі; обмін досвідом у запровадженні в шкільній практиці заходів, пов'язаних із розвитком професійної активності та підприємливості.
   Завдання проекту:
розвивати в учнів та вчителів культуру підприємництва та необхідні компетентності для досягнення успіху в бізнесі або професійній кар'єрі;
організовувати обмін досвідом у запровадженні в шкільній практиці заходів, пов'язаних із розвитком професійної активності та підприємливості.

 Проект заплановано на 2 роки і складається з 4 компонентів:
 1. Навчання українських експертів для підтримки розвитку вчителів і шкільних психологів у сфері реалізації завдань щодо професійної активності та підприємливості учнів.
 2. Підготовка вчителів українських шкіл і шкільних психологів до підтримки розвитку учнів у сфері професійної активності та підприємництва.
 3. Створення Шкільних клубів підприємництва (підготовка учнів до активності на ринку праці та активного та підприємницького ставлення).
 4. Інтернет платформа проекту (пропагування проекту).


На другий рік проекту (2013) заплановано наступні Компоненти
5.      Koнкурс ШКП
6.      Форум експертів
7.      E-learning для опікунів ШКП
8.      Видавництво матеріалів
9.      Підсумкова конференція

Детальніше про проект на сайті:10 коментарів:

 1. Цікаво, а чи став цей проект популярним у звичайних школах?

  ВідповістиВидалити
 2. Всього задіяно 10 областей України, а в Київській області задіяно 10 закладів, один з яких - Славутицький ліцей.Сподіваюсь, що скоро ми зможемо спілкуватися з членами інших бізнес-клубів

  ВідповістиВидалити
 3. не працює посилання, адміністратори, виправте будь-ласка.

  ВідповістиВидалити
 4. Можливо, ти не правильно вводиш, добре...обговоримо це під час наступного заняття

  ВідповістиВидалити
 5. Будь ласка, винесіть лого "Польська помоч" на головну сторінку - або на банер, або у гаджет (у мене на банер не получилось, хоча я не надто й заморочувалась). І потрібно розмістити фразу: "Проект профінансовано в рамках польської закордонної допомоги за посередництвом МЗС РП у 2012 році". Це прохання польської сторони.
  Гарний у вас сайт:)

  ВідповістиВидалити