Наша команда


Проценко Інна Вікторівна - координатор проекту, вчитель математики та економіки Славутицького ліцею.

"В Славутицькому ліцеї працюю з 2000 року. Люблю подорожувати, спілкуватися з учнівською молоддю. Сподіваюсь, що в рамках проекту "Шкільна академія підприємництва" здобуду нових знань, поділюся досвідом та отримаю задоволення від спілкування з однодумцями"

Моя адреса: slavlic2012@gmail.com


Сухоцька Леся Валеріївна - практичний психолог Славутицького ліцею.

"Займаюсь організацією та проведенням семінарів, тренінгів, груповою та індивідуальною психодіагностикою. Цікавлюсь арт-терапією, віковою психологією, психологією успіху. Від проекту очікую творчого саморозвитку, позитивних емоцій від спілкування з молоддю та обміну досвідом"

Моя адреса:


Анастасія - адміністратор клубу

"Я навчаюсь у ліцеї, люблю вивчати економіку та англійську мову. Співаю, малюю. Закінчила музичну школу, граю на аккордеоні та фортепіано. Моє хоббі - фотографування, обожнюю писати вірші, але це залежить від настрою. В рамках проекту сподіваюсь, що здобуду новий досвід та нових друзів.Сподіваюсь на нашу перемогу та високу оцінку нашої роботи."

Моя адреса: naska14acorn@gmail.com


Марія - адміністратор.

"Я обожнюю уроки економіки. На дозвіллі пишу вірші, від яких усі в захваті. Закінчила музичну школу разом з Анастасією. Вмію грати на фортепіано та гарно співати. Люблю домашніх тварин. Маю папугу-Кешу, який надихає мене на творчу діяльність. Я чекаю від проекту нових знайомств з підлітками, такими як і я, а також чекаю на перемогу".

Моя адреса:


Єгор - адміністратор.

"Займаюсь Workout-ом, інформатикою та програмуванням, а також дуже люблю вивчати економіку. Обожнюю нашу творчу та дружню групу. Чекаю нашої перемоги! За допомогою цього проекту, хочу реалізувати себе у майбутньому в сфері бізнесу або комп'ютерних технологій".

Моя адреса: egorishe666@gmail.com


Вікторія - фотограф клубу.

"Займаюсь музикою (граю на скрипці). Дуже захоплююсь спортом, особливо, футболом, тому мене вважають найспортивнішою в групі. Люблю готувати щось смачненьке. Пишу вірші. Не люблю сидіти на одному місці. Я очікую від проекту лише найкращого, сподіваюсь взяти для себе багато цікавої інформації, а також спробувати себе в ролі фотографа".

Моя адреса: vikajarosh@gmail.com


Борис - активіст клубу.

"Займаюсь спортом. Досліджую усе, що стосується зброї та автомобілів. Вивчаю англійську мову. Веселий, але скромний. Від проекту очікую нових знайомств та спільних зустрічей з польськими ровесниками".

Моя адреса: borisbbbbbbbb@gmail.com


Анна - активіст клубу.

"Я люблю алгебру та геометрію, оскільки мені подобається оперувати цифрами. Люблю читати книжки, особливо, детективи. Захоплююсь вивченням англійської мови. Від проекту очікую нових зустрічей з цікавими людьми, а також отримати максимальне задоволення від участі у проекті."

Моя адреса: anuta.samonenko@gmail.com


Богдана - активіст клубу.

"Вивчаю англійську мову, люблю економіку. Нещодавно приєдналася до цієї групи, але одразу полюбила її. Люблю малювати та фотографуватись. Від проекту чекаю приємного відчуття задоволенності всієї групи від нашої дружньої співпраці."

Моя адреса: bogdanashevchenko@gmail.com


Евгеній - активіст клубу.

"Люблю музику, навчаюсь в музичній школі. Довгий час грав на аккордеоні в дуеті з Анастасією. Багато часу проводжу на свіжому повітрі в компанії друзів. Я сподіваюсь, що в рамках проекту наша команда покаже найвищий рівень своїх знань і можливостей, знайду нових друзів, з якими буде цікаво поспілкуватися, а також поділитися здобутим досвідом."

Моя адреса: oleksius2012@gmail.com


Настя - активіст клубу.

"Захоплююсь вивченням іноземних мов, особливо, французькою, англійською та російською. Займалась гімнастикою, а зараз ходжу на танці - Hip-Hop. Маю багато друзів та знайомих, люблю фотографуватись. Під час реалізації проекту сподіваюсь, що ми дружньо будемо вирішувати різноманітні цікаві питання, розгладати ситуації, здобувати новий досвід, а також радіти нашим успіхам."

Моя адреса: ivanaska1997@gmail.com


Анастасія - активіст клубу.

"Я люблю малювати, багато читаю. Хочу знати гарно англійську мову та захоплююсь аніме, обожнюю економіку. Під час проекту хочу як найбільше отримати корисної інформації, отримати певний досвід, поспілкуватися з цікавими людьми та підлітками."

Моя адреса: sararegi13@gmail.com


Евгенія - активіст клубу.

"Я займаюсь спортивними танцями та волейболом. Люблю смачненько поїсти, думаю, що всі це люблять. Обожнюю гарний одяг та домашніх тварин. Хочу отримати від участі в проекті позитивних емоцій, досвіду, а також бажаю успіху нашому бізнес-клубу в прогресивному зростанні!"

Моя адреса: foreveryes111@gmail.com


Софія - активіст клубу.

"Я люблю малювати та читати .Граю на декількох музичних інструментах, а також співаю. Дуже захоплююсь уроками економіки, тому від цього проекту чекаю того, щоб мої знання поглибилися та вдосконалилися."

Моя адреса: kubataji@gmail.com


Даша - активіст клубу.

"Люблю малювати, слухати музику, вивчати економіку і англійську мову. Займалася бальними танцями. Дуже-дуже люблю море. Під час реалізації проекту хочу отримати як найбільше корисної інформації, яка обов'язково знадобиться у майбутньому. Сподіваюсь на спілкування з учасниками даного проекту з різних куточків світу."

Моя адреса: dashkabokova1997@gmail.com


Владислава - активіст клубу.

"Я - життєрадісна людина. Мені всі кажуть, що без моєї посмішки наша група нікуди не проб`ється. Я закінчила музичну школу. Вмію грати на фортепіано та співати. В рамках цього проекту хочу здобути нових знань, цікавої співпраці з однолітками."

Моя адреса:


Олена - активіст клубу.

"Я малюю чудові картини. Дуже люблю читати. Займаюсь математикою та англійською мовою. Намагаюся пізнати світ філософії. Обрана депутатом молодіжної ради міста Славутича. Вважаю, що я розумна людина. Від участі в проекті хочу досягти успіхів та отримати знання, які можна застосовувати на практиці."

Моя адреса:


Віталій - активіст клубу.

"Я - творча і креативна людина. Гарно малюю. Маю багато друзів. Люблю створювати позитивну атмосферу в групі. Від участі в проекті хочу реалізувати свої знання в реальному житті, знайти нових друзів, а також поспілкуватися з людьми, які вже досягли успіхів."

Моя адреса: vetzah@gmail.com


Володимир - активіст клубу.

"Я вивчаю англійську мову на професійному рівні та є призером олімпіад з англійської мови. Займаюсь спортом. Під час реалізації проекту готовий бути активним учасником Сподіваюсь показати та вдосконалити свої знання, а також оцінити інтереси та думки інших учасників проекту."

Моя адреса:7 коментарів:

 1. Ви всі такі чудові! Я вами пишаюся!!!!

  ВідповістиВидалити
 2. Не можу дорахуватися деяких членів клубу!!! Де ти Софа та Настена???

  ВідповістиВидалити
 3. Приємно бачити всіх активістів бізнес-клубу "B&C", тільки ще б нашу Лесю Валеріївну додати

  ВідповістиВидалити
 4. егор высвити мою почту и перекинь в админы

  ВідповістиВидалити