Партнери

АГЕНСТВО З РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ 

 Комунальне підприємство "Агентство з розвитку бізнесу в м. Славутич" створено в 1997 році за міжнародним проектом ТАСІS "Інтегрована підтримка місту Славутич для пом’якшення соціальних наслідків закриття Чорнобильської атомної електростанції": створення Агентства з розвитку бізнесу та посилення можливостей місцевої адміністрації".

Агентство діє як структура підтримки розвитку бізнесу Славутицького регіону і є членом Асоціації агенцій регіонального розвитку України та Української Асоціації Бізнес інкубаторів та інноваційних центрів.
МІСІЯ: Сприяння сталому соціально-економічному розвитку Славутицького регіону шляхом створення нових робочих місць через надання професійних послуг з підтримки малого і середнього бізнесу і залучення зовнішніх інвестицій.
Детальніше про Агентство з розвитку Бізнесу можна прочитати тут.


 СЛАВУТИЦЬКИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА

 МІСІЯ: Забезпечення розвитку інфраструктури регіонального ринку консалтингових і консультаційних послуг, інформаційних систем підтримки і розвитку малого бізнесу, бізнес-центрів, бізнес-інкубаторів, систем сертифікації товарів і послуг, підтримка асоціацій і спілок підприємців.
Детальніше про Славутицький міський Фонд підтримки підприємництва можна прочитати тут.

СЛАВУТИЦЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАДИ"

Славутицька міська громадська організація "Центр розвитку громади" була створена у 2002 році. До її складу входять представники Соціально-психологічного Центру та інших організацій міста Славутича, які ставлять за мету - підвищення соціальної та економічної активності жителів міста та регіону. Громадська активність в процесі прийняття та реалізації рішень, спрямованих на розвиток соціальної інфраструктури, створення додаткових робочих місць є, на думку організації, запорукою зростання соціально-економічного рівня життя населення.

Мета діяльності - підвищення соціальної і економічної активності жителів міста в процесі ухвалення і реалізації рішень, які пов’язані з розвитком соціальної інфраструктури Славутича, створенням додаткових робочих місць, зростанням соціально-економічного рівня життя населення.

Детальнішу інформацію можна отримати тут.


СЛАВУТИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ 

Центр зайнятості пропонує широкий спектр послуг в області працевлаштування для населення і роботодавців.

Детальнішу інформацію можна отримати тут.


СЛАВУТИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР

Науково-методична установа, яка відповідно до чинного законодавства здійснює науково-методичне забезпечення системи загальної середньої та дошкільної освіти міста, підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Детальнішу інформацію можна отримати тут.


КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ПЕДАГОГІЧНИХ КАДРІВ

Регіо­нальний навчальний, науково-методичний, інформаційний та координаційний центр безпе­рерв­ної освіти педагогічних працівників та управлінських кадрів.

Мета діяльності інституту – підвищення фахового рівня педагогічних працівників і управлінських кадрів системи середньої загальної освіти регіону, безперервний розвиток творчого потенціалу кожного педагога, управлінця, його інтелектуального і загальнокультурного рівня, оновлення професійних знань та вдосконалення набутих компетенцій, розгортання науково-дослідницької, експериментальної роботи у закладах освіти області.

Детальнішу інформацію можна отримати тут.


ШКІЛЬНА АКАДЕМІЯ ПІДПРИЄМНИЦТВА КИЇВЩИНИ


Детальнішу інформацію можна отримати тут.


Немає коментарів:

Дописати коментар