Діяльність

Статут Бізнес - клубу ОРІЄНТОВАНИЙ ПЛАН РОБОТИ БІЗНЕС-КЛУБУ «B&C»
на ІI семестр 2012-2013 навчального року


ОРІЄНТОВАНИЙ ПЛАН РОБОТИ БІЗНЕС-КЛУБУ «B&C»
на І семестр 2012-2013 навчального року                  Підсумки та побажання учасників «B&C»


Олекса Євгеній 

Цей навчальний рік був дуже цікавим у плані діяльності нашого бізнес-клубу. Кожен урок був насичений цікавими іграми, пізнавальними зустрічами з новими людьми. Сподіваюсь в наступному році наша діяльність буде не менш цікавою та ми отримаємо перемогу на конкурсі. 

Побажання:
Я вважаю, варто в нашому коласі повісити екран та придбати проектор для перегляду цікавих економічних фільмів.

Шиленко Анастасія 

Мені дуже сподобались заняття бізнес - школи. Залишилося багато цікавих в пам'яті проведених разом хвилин, а саме: коли до нас приходили гості та як ми затрачали час на вигадування назви       нашого клубу та нашого девізу. 

Побажання:
До наступного року я б хотіла внести побільше практичних занять, наприклад, розвиваючих ігор.

Самойленко Борис 

Протягом цього року праці у бізнес клубі найбільше для мене запам'ятались цікаві заходи на яких ми обговорювали різні економічні теми, ходили на тренінги в СПЦ, дивились цікаві фільми на економічні теми та разом це обговорювали. Мені дуже подобається цей проект, було б дуже весело і наступного року продовжити.

Побажання:
Бажаю не втратити до наступного року наш велики ентузіазм та активність!

Бокова Дар'я

По-перше, звичайно мені цей проект дуже сподобався.А найбільше запам'ятались досить цікаві екскурсії(до закритих підприємств) та перегляд фільмів.

Побажання:
Сподіваюсь до наступного року збільшуться  перегляди фільмів, а також  зробити побільше конкурсів (щоб були задіяни усі) та ігор. 

Бродягін Єгор

В цьому році ми не погано попрацювали як з блогом так і з клубом: добилися лідерства серед клубів київської області, отримали нагороду від мера міста, розвилися як особистість.

Побажання:
Я щиро бажаю нашому блогу виграти цю важку боротьбу з 99 конкурентами і зайняти 1 місце в Україні. А також, щоб кожен член клубу мав можливість поїхати у Польщу і в інші країни Європи.

Іващенко Анастасія

Я не очікувала, що можливо організувати такий цікавий вид діяльності та заохочити стільки бажаючих прийняти у ньому участь. В моїй пам'яті залишилося багато цікавих моментів. Під час цієї організації в нас залишилося багато чому навчили. Сподіваюсь, що наступного року буде не менш цікаво.

Побажання:
Думаю нам треба збільшити кількість відвідування підприємств.

Шевченко Богдана

Засідання в межах діяльності В&C  мені дуже сподобалися. На уроках економіки ми вивчаємо лише теорію, яка корисна, але не дуже цікава, як для мене. Але на засіданнях В&C ми займаємося практикою. Це надає нам досвід для майбутньої роботи. Найбільше мені сподобались екскурсії на підприємствах нашого міста та тренінги, що проводилися неодноразово.
В наступному році я б хотіла, щоб засідання були проведені не тільки на території ліцею, тобто, щоб були різні конкурси, екскурсії, відбувалися різні знайомства з людьми, що могли б поділитися з нами досвідом.

Побажання:
Сподіваюсь, що заходи в наступному році будуть ще цікавішими та кориснішими для нас, ніж в цьому.

Федорченко Євгенія

Протягом всього навчального року (2012-2013) моя група приймала участь у українсько-польському проекті Шкільна академія підприємництва”. Мені дуже сподобалися заходи, що проводилися. Як на мене було цікаво поспілкуватися з людьми, що проводили тренінги.

Побажання:
Подивитися та обговорити переглянутий фільм; учасники проекту приготують самостійно цікавий тренінг, можливо пізнавально-інтелектуальні розваги.

Шумейко Влада

В цьому році наша група приймала участь в українсько-польському проекті, що стосується бізнесу. Цей проект спрямований на те, щоб молодь пізнавала основи ведення підприємницької діяльності. Протягом року я дізналася багато нового, було проведено багато тренінгів. Найбільше запамяталося відвідування економічного форуму та проведення тренінгу робітником з агентства розвитку бізнесу.

Побажання:
Сподівалося, що в наступному році я дізнаюсь ще багато нового.

Літовко Марія

Протягом року я вдосконалювала свої знання за допомогою нашого форуму. Мені дуже сподобалось працювати зі своєю групою, дізнаватися багато цікавого, пізнавати щось нове.

Побажання:
В наступному році хотілося ще краще попрацювати, щоб досягти більше найкращих результатів. Для цього ми будемо прикладати більше сил.

Яровий Володимир

Бізнес-тренінги допомогли мені краще орієнтуватися у сфері бізнесу та управління. Командні завдання влучно відображали майбутню професію у колективі.

Побажання:
Бажаю, щоб у наступному році тренінги були більш поглиблені.

Самоненко Анна

Мені сподобалось заняття в бізнес-школі. Було б чудово, якщо в наступному році ми подивимось фільм на економічну тематику.

Побажання:
Бажаю кожному з учасників у наступному році мати високі знання з економіки та мати можливість поступити у ВНЗ без будь-яких проблем.

Ярош Віка

Мені сподобалось бути фотографом. В цьому році найбільше запам’яталися тренінги в СПЦ. Я вважаю, що нам треба більше проводити різноманітних тренінгів.

Побажання:
Хочу заохотити членів клубу більше займатися. Треба проводити тренінги у вигляді змагань між усіма учасниками клубу.

Нелепенко Анастасія

В цілому участь у Шкільній академії підприємництва мені сподобалася. Було багато цікавих ігор та інформації. Найбільше запам’яталась доповідь про мистецтво публічного виступу, адже це було корисно (перед захистом курсової роботи).

Побажання:
Бажаю в наступному році провести ще більше таких цікавих та пізнавальних тренінгів.

Зарчук Віталій


Я маю позитивне враження від діяльності блогу, проте останнім часом ним ніхто не зацікавлений. 

Побажання:
Я бажаю щоб в наступному році ми були більш активними, а також побачити більше нових фільмів на економічну тематику.Творчі роботи конкурсу "Підприємець очима учнівської молоді"

 Переможець конкурсу - Некоз Софія
Учасник конкурсу - Іващенко АнастасіяУчасник конкурсу - Решетняк ОленаУчасник конкурсу - Федорченко

 Євгенія7 коментарів:

 1. "Рішення про прийняття Статуту бізнес-клубу, внесення до нього змін та доповнень, про припинення діяльності клубу приймаються на Загальних зборах членів клубу кваліфікованою більшістю, не менше, ніж 2/3 від чисельності членів бізнес-клубу."
  Що таке кваліфікована більшість? Як визначити хто кваліфікований а хто ні?

  ВідповістиВидалити
 2. Кваліфікована більшість - це більшість голосів, необхідна для ухвалення рішень

  ВідповістиВидалити
 3. Чому не виклали вірш Євгена Олекси?

  ВідповістиВидалити
 4. Його роботи не було знайдено в папці з малюнками.

  ВідповістиВидалити
 5. Робота була в папці. Пропоную доповнити роботу Євгена на блог))))))))))))

  ВідповістиВидалити
 6. Шановні, блогери! Дякую вам за роботу та надану інформацію щодо результатів та пропозицій діяльності бізнес-клубу. Але, нажаль, присутні помилки. Переглянте, будь ласка, ще раз надану інформацію. Буду вдячна за виправлені помилки

  ВідповістиВидалити