пʼятниця, 14 грудня 2012 р.


13 грудня 2012 року відбулося чергове засідання членів бізнес-клубу на тему: "Підприємницька ідея: джерела та технологія пошуку". Члени клубу з'ясували суть поняття "підприємницька ідея", де шукати ідеї, як знаходити ідеї та як обрати серед багатьох ідей ту, яка буде найкращою та принесе найбільший прибуток. Учасники заняття об'єднались у команди та виконували  завдання: "Запропонуйте підприємницьку ідею, яка, на вашу думку, є актуальною для рідного міста Славутича". Для того, щоб знайти  чудову підприємницьку ідею необхідно достатньо часу для обговорення, тому команди вирішили продумати ідеї до наступного заняття.
Бажаю вам чудових, ШАЛЕНИХ  ПІДПРИЄМНИЦЬКИХ ІДЕЙ!!!!!

6 коментарів:

 1. Дякуємооо=)

  На мою думку,звичайно, важко одразу дати певну точну відповідь, але так як місто маленьке -конкурентів не багато, але в той же час бізнес може працювати без великих прибутків,якщо підприємець обрав обрав не ту сферу у якій може орієнтуватися, або не розрахував, що в місті не так й багато людей проживає.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Настя, цікава думка. я думаю, Інна Вікторівна не пошкодує, що запропонувала нам такий конкукрс :)

   Видалити
 2. Сподіваюсь, що завтра ви запропонуєте цікаві підприємницькі ідеї для нашого рідного міста)))))))))))))))

  ВідповістиВидалити
 3. Мене вразила ідея лісопильного комбінату)) Ніколи б не подумала що у нашому місті можливо таке)

  ВідповістиВидалити
 4. В мене є гарна ідея. Вдома я вирощую кристали из солі та мідного купоросу. Через декілька місяців можна їх продати. Чим не шалена ідея?)

  ВідповістиВидалити
 5. Якщо знайти покупця, то ідея буде реалізована!!! Вдалих тобі пошуків))))))

  ВідповістиВидалити