четвер, 17 січня 2013 р.

17 січня 2013 року відбулося чергове засідання членів бізнес-клубу "B&C". Протягом зимових канікул члени клубу шукали інформацію щодо цікавих нестандартних підприємницьких ідей, намагалися запропонувати власну ідею для бізнесу, а також переглядали фільми на економічну тематику.
Богдана Шевченко підготувала цікаву інформацію про нестандартні підприємницькі ідеї, які впроваджені за кордоном, а також запропонувала власну ідею. Суть даної підприємницької ідеї полягає в тому, що славутичани, які не мають достатньо часу для приготування їжі,  матимуть можливість запрошувати до себе додому кухаря, який приготує для них смачні страви з продуктів, які замовник придбає самостійно. Погодимося, що сьогодні багато людей нарікають на якість продуктів, з яких готують страви, які пропонують в кафе, ресторанах тощо. Сподіваємось, що дана ідея стане реальністю. Бажаємо тобі, Богдане, успіхів!!!
Євгенія Федорченко  презентувала власну ідею, суть якої полягає в тому, що в м. Славутичі необхідно створити молодіжний клуб, де молодь міста матиме можливість змістовно та цікаво відпочивати. Але при цьому, було зазначено, що даний клуб не повинен сприяти негативним проявам серед молоді. ПАМ'ЯТАЄМО:  БІЗНЕС МАЄ БУТИ СОЦІАЛЬНО ВІДПОВІДАЛЬНИМ!!!
Також відбулося обговорення художнього фільму "ПіраМММіда". Члени клубу намагалися співставити реальні факти та факти фільму.
Всім учасникам бізнес-клубу бажаю натхнення, бажання працювати, здобувати нові знання та змістовно відпочивати!!!

1 коментар: