понеділок, 18 березня 2013 р.

   
       В Славутичі 13-14 березня вся активна молодь, яка цікавиться економічним розвитком країни і планує в майбутньому заснувати власну справу, займатися підприємництвом, зібралась у читальній залі загальноміського інформаційно-бібліотечного центру на Десятий молодіжний економічний форум  "МОЛОДЬ + ЕКОНОМІЧНІ ЗНАННЯ + ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ = ОСНОВА МАЙБУТНЬОГО СЛАВУТИЧА". Члени бізнес-клубу "B&C" стали активними учасниками економічного форуму.
   
        Традиційно відкрив Економічний форум міський голова Володимир Петрович Удовиченко, який побажав плідної праці, отримати присутнім  цікаву і корисну інформацію,  обговорив з молоддю проблеми моральності держави. Гасло його доповіді «Від духовного суспільства до моральної держави. (Українська толока реформ)». 

      Про соціально-економічний розвиток міста доповів начальник управління економіки та соціального розвитку міста виконавчого комітету Славутицької міської ради Віктор Васильович Шевченко. Приємно усвідомлювати, що попри всі негаразди  та кризи, місто Славутич  розвивається і впевнено йде у майбутнє.

      Валентина Олексіївна Дарнопих, директор Славутицького міського фонду підтримки підприємництва, обговорила з молоддю місцеві механізми стимуляції розвитку малого та середнього бізнесу, розповіла про стратегію створення робочих місць для молоді в м. Славутичі. Підкреслила актуальність ІТ бізнесу, як бізнесу саме для молоді.

      Про вмотивований вибір професії та потреби сучасної економіки розповіла Галина Миколаївна Сополєва, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Славутицького міського центру занятості. Вона підкреслила, що на сьогодні головним у виборі професіє є не тільки хочу і можу, а й чи потрібно це сучасному суспільству, тобто де потім можна працевлаштуватися і застосувати набуті знання та навички.

      Після невеличкої перерви всі присутні поринули у навчання на майстер-класах. Члени бізнес-клубу  "B&C" мали можливість взяти участь у діловій грі "Як отримати прибуток", яку  провела  Фоміна Марина Павлівна, начальник відділу бізнес-планування та інвестицій КП «АРБ». Під час гри члени бізнес-клубу мали змогу розпочати власний бізнес і заповнити споживчий ринок міста Славутича якісними сосисками, отримуючи при цьому гарний прибуток. Але їх очікували різні труднощі та „підводні камені”, як і в справжньому житті.

Також учасників Форуму чекали цікаві екскурсії на підприємства нашого міста: ВП «Атомремонтсервіс», Банк «Київська Русь», Товариство «Компанія «Вітава», ТОВ «ЗАМ Україна».
14 березня всі бажаючі брали участь у роботі круглого столу «Новітні технології – вимога часу. Впровадження інформаційних та комунікаційних технологій у м. Славутичі» за участю Любивої Людмили Миколаївни, начальника управління інформації та електронного врядування міста, Удовиченка Олександра Володимировича, голови депутатської комісії з питань інформаційних технологій, молоді та спорту та Портної Наталі Василівни, директора Загальноміського бібліотечно-інформаційного центру.

Отже, робота на Форумі була плідною, не один з учасників не залишився байдужим.
Вдячні усім організаторам та до зустрічі на ХІ-тому Молодіжному економічному форумі у 2014 році!

Немає коментарів:

Дописати коментар